Biuletyn Informacji Publicznej
RZZO - partnerzy

Prace budowlane polegające na rozbudowie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Ostrowie Wielkopolskim na terenie składowiska odpadów przy ul. Staroprzygodzkiej 121 dobiegają końca. Wykonawca projektu i robót budowlanych - firma Budimex SA. dokłada wszelkich starań by realizacja inwestycji zakończyła się pomyślnie i terminowo tj. do końca br.

Aktualnie trwają prace polegające na wykończeniu konstrukcji hal do mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów, jak również rozpoczął się montaż elementów technologicznych. Prowadzone są roboty wykończeniowe w budynku administracyjno-socjalnym, zakończony został montaż konstrukcji stalowych dla wiat magazynowych oraz wykonano wstępne prace dotyczące budowy dróg oraz placów manewrowych. Wszystkie roboty prowadzone są zgodnie z obowiązującym harmonogramem nadzorowanym przez zespół Inżyniera Kontraktu - firmę OTS-IP Sp. z o.o. z Krakowa.

Na terenie budowy pracują również branżowe firmy podwykonawcze np. Falubaz Polska SA. czy AK Nova Sp. z o.o.  Kulminacyjnym miesiącem dla terminowego zamknięcia całości inwestycji będzie miesiąc listopad br., gdyż w tym czasie zaplanowane są już pierwsze rozruchy dla części biologicznej zakładu.  

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z realizacji rzeczowej inwestycji (maj - sierpień 2015).

Taablica informacyjna

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (działanie 2.1 - "Kompleksowe przedsięwzięcie z zakresu gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych.”)